Największe Centrum Ubezpieczeń w regionie – poznaj REY14

O FIRMIE REY14

REY14 to największe Centrum Ubezpieczeń w regionie. Działamy od 1990 roku jako oficjalna marka handlowa Agencji BARD – licencjonowanego agenta ubezpieczeniowego z wpisem do rejestru przy Komisji Nadzoru Finansowego pod nr 11112511/A.

Ubezpieczenia to nasza specjalność. Współpracujemy aktywnie z kilkunastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, świadcząc kompleksowe usługi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić pełną ochronę ubezpieczeniową – proponujemy m.in. ubezpieczenia domów, polisy OC i AC, a także ubezpieczenia turystyczne. Służymy również doradztwem – po to, by zaproponować rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań.

Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do Klientów z takich miast jak Będzin, Dąbrowa Górnicza oraz Sosnowiec.

Ubezpieczenia – stawiamy na profesjonalizm

REY14 to firma, która świadczy profesjonalne usługi – niezależnie od tego, jakiego rodzaju ubezpieczenia wybierają Klienci. Jako największe Centrum Ubezpieczeń w regionie Sosnowiec, Będzin i Dąbrowa Górnicza, działamy odpowiedzialnie. Wykazujemy poszanowanie dla przyjętych wartości, zachowując standardy zawodowe oraz zobowiązania wobec Klientów i Partnerów.

Największe Centrum Ubezpieczeń w regionie – nasze osiągnięcia

Z naszymi osiągnięciami zawodowymi mogą zapoznać się Państwo poniżej, przeglądając przyznane dyplomy, wyróżnienia i referencje.

 
NASZE OSIĄGNIĘCIA:
 
 
 
 
Współpracujemy
Klient 16
Klient 15
Klient 14
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 18
Klient 17