Obecne, pandemiczne czasy to niewątpliwie czasy trudne. Boimy się o swoje zdrowie, zdrowie swoich najbliższych, o sytuację finansową – wszystko to ma wpływ na naszą odporność, a także zdrowie fizyczne i psychiczne. Ciągły stres, brak dostępu do lekarza – to problem, który „zjada nas od środka”. Możemy zredukować stres związany z koronawirusem, wybierając odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne dla siebie i swojej rodziny.

Idealną propozycją może być ubezpieczenie nagrodzone tytułem i certyfikatem „Rodzinnej Marki Roku 2020”, czyli Antidotum Plus – polisa Towarzystwa Ubezpieczeniowego InterRisk.

Dla kogo jest to ubezpieczenie? Odpowiedź brzmi: dla każdego – dla dziecka od chwili narodzin (bez konieczności ubezpieczenia osoby dorosłej), a także dla każdej osoby, która ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

Ubezpieczenie jest oparte o technologie dostępne dla każdego tzn.:

– Możemy umówić e-wizytę (teleporadę lub konsultacje online);
– Otrzymać e-receptę;
– Założyć swoje własne konto pacjenta;
– W razie konieczności skorzystać z elektronicznego zwolnienia lekarskiego;
– Pobrać elektroniczną dokumentację, która znajduje się w aplikacji i Portalu Pacjenta.

W ramach ubezpieczenia możemy korzystać z szerokiej sieci placówek grupy LUX MED oraz wielu, wysokiej klasy lekarzy specjalistów, zarówno w zakresie porad telefonicznych, jak i stacjonarnie! Jeśli takie będą wskazania lekarskie, zostaniesz również skierowany na badania do placówki stacjonarnej.

Zadbaj o swoje zdrowie i własnej rodziny, z Antidotum Plus masz wybór.

Składka wspomnianego ubezpieczenia uzależniona jest od formy, zakresu i wariantu ubezpieczenia, a także sum i okresu ubezpieczenia – dlatego jeśli jesteś zainteresowany zakupem polisy, zadzwoń do naszego konsultanta, a on pomoże Ci z dostosowaniem ubezpieczenia do Twoich potrzeb – pomożemy Ci również dokonać formalności.  

Współpracujemy

Klient 16
Klient 15
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 17