Łacińskie przysłowie mówi: Dobre zdrowie jest lepsze niż największe bogactwo. W Polsce przyjęło się mawiać: zdrowia za pieniądze nie kupisz. Nauka z obu sentencji jest jedna – zdrowie jest najważniejsze! Jak jednak o nie zadbać w czasach pandemii, gdy służba zdrowia praktycznie nie działa, nie wspominając już o diagnostyce. Wszyscy skupili swoją uwagę na koronawirusie, zapominając o innych niebezpiecznych chorobach, które niestety mogą dosięgnąć każdego z nas.

Zwyczajowym działaniem w obliczu nieznanych nam objawów jest wizyta u lekarza. Ten winien postawić nam diagnozę, którą opiera na wykonanych badaniach. Z kolei zdroworozsądkowym działaniem jest potwierdzenie tej diagnozy u innego specjalisty.

Często bywa, że obie diagnozy się znacząco od siebie różnią – w tym momencie osoba chora staje się bezradna, tkwi w miejscu, a zastosowanie odpowiedniego leczenia oddala się w czasie, a to właśnie czas odgrywa znaczącą rolę – im wcześniej wykryta choroba, tym większa szansa na skuteczność terapii.

Dla osób świadomych trudności w uzyskaniu szybkiej i rzetelnej diagnozy w sytuacjach poważnych zachorowań, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Wiener przygotowało polisę eksperckiej opinii medycznej MEDIPASS.

Ubezpieczenie to zapewnia Ci dostęp do dwóch eksperckich opinii medycznych z całego świata, które niekoniecznie muszą odnosić się do innych, wcześniejszych opinii. Oferowana opinia ekspercka może po raz pierwszy diagnozować dolegliwości osoby ubezpieczonej. By skorzystać z pomocy w ramach ubezpieczenia wystarczy wykonać i dostarczyć badania potwierdzające występowanie określonych objawów lub dolegliwości w czasie obowiązywania okresu ochrony ubezpieczeniowej.  

Opinia ekspercka dotyczy takich obszarów medycyny jak:

– onkologia
– kardiologia
– kardiochirurgia
– neurologia
– neurochirurgia
– ortopedia

Polisą można objąć jedną osobę lub całą rodzinę (maksymalnie 6 osób) na okres 12 miesięcy, który poprzedzony jest 2-miesięcznym okresem karencji, w którym ochrona ubezpieczeniowa nie jest świadczona.

Jeśli zainteresowała Cię oferta Towarzystwa Ubezpieczeniowego Wiener, zadzwoń do nas! Dokładnie wytłumaczymy Ci zasady i zakres ubezpieczenia MEDIPASS.

Współpracujemy

Klient 16
Klient 15
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 17