Wraz z narodzinami dziecka, zaczynamy martwić się przede wszystkim o jego przyszłość. Czy będziemy w stanie zabezpieczyć mu start w dorosłość, czy nie zabraknie nas, zanim nasza pociecha się usamodzielni. Z pomocą rodzicom przychodzi Towarzystwo Ubezpieczeń Warta, które stworzyło polisę POSAG.

Dawniej posag stanowił majątek wnoszony mężowi przez żonę wraz z zawarciem aktu małżeństwa. Posag w dzisiejszych czasach i w rozumieniu TU Warta to kwota, jaką postanawiasz odłożyć dla swojego dziecka do czasu kiedy skończy od 18 do 25 lat. Przy zawieraniu ubezpieczenia to Ty decydujesz jaka to będzie kwota i ile będą wynosić Twoje wpłaty. Co ważne, ubezpieczenie możesz wykupić tuż po narodzinach dziecka.

Każda rozsądna osoba zapyta: Czym więc różni się posag od zwykłych wpłat na konto oszczędnościowe?

Otóż po zawarciu polisy masz gwarancję, że wszystkie pieniądze otrzyma Twoje dziecko nawet, gdy Ciebie przy nim zabraknie. To nie wszystko. W przypadku śmierci osoby, która wykupiła polisę, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta przejmie na siebie opłacanie składek do końca okresu ubezpieczenia, by na koniec wypłacić wskazaną w umowie kwotę.

Możesz również rozszerzyć ubezpieczenie o umowy dodatkowe np. rentę posagową. Dzięki niej Twoja pociecha otrzyma miesięczne dofinansowanie w kwocie 500 zł/750 zł/1000 zł/1500 zł/2000 zł lub 3000 zł, od chwili gdy Cię zabraknie, aż do końca okresu ubezpieczenia. Ubezpieczenie to może być zawarte również dla drugiego rodzica/opiekuna, co skutkuje pełnym zabezpieczeniem finansowym dziecka w przypadku, gdy zabraknie obojga rodziców. Wtedy Wasza pociecha otrzyma dwie renty posagowe i bez problemu wejdzie w dorosłe życie.

Jeśli zdecydujesz się na zakupienie polisy POSAG do 11 grudnia 2020 r., otrzymasz w prezencie bon o wartości 200 zł do empik.com!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Warta – POSAG, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

 

Współpracujemy

Klient 16
Klient 15
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 17