Co zyskujesz kupując polisę? Przede wszystkim bezpieczeństwo. Jeśli jednak jesteś partnerem Generali, zyskujesz podwójnie, gdyż każda polisa, to rabat na zakup potrzebnych w życiu codziennym przedmiotów/usług.

  • Powiedzmy, że wykupujesz ubezpieczenie komunikacyjne OC lub OC i AC. W zamian możesz skorzystać z rabatów na paliwo, foteliki samochodowe czy na wymianę części i opon.
  • Ubezpieczasz dom lub mieszkanie? Otrzymujesz rabat na sprzęt elektroniczny, elementy wyposażenia i wystroju mieszkania lub na karmę i akcesoria dla swojego zwierzęcego przyjaciela.

  • Wykupujesz ubezpieczenie turystyczne? Zyskujesz rabat na rezerwację apartamentów bądź na zakup audiobooków i e-booków, które przydadzą się na wyjeździe w deszczowy dzień.

  • Ubezpieczasz życie lub zdrowie i dostajesz rabat na soczewki kontaktowe, pakiety medyczne lub kosmetyki.

Chcesz wiedzieć więcej na temat oferty lub jesteś już klientem Generali, ale nie korzystałeś do tej pory z rabatów? Wejdź tutaj i poznaj nie tylko szczegóły, ale także instrukcję do pobrania kodu rabatowego. Chcesz zostać partnerem Generali? Zadzwoń do nas, opowiemy Ci o ofercie wspomnianego towarzystwa.

Współpracujemy

Klient 16
Klient 15
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 17