Któż z nas nie zna uczucia, gdy nagle w naszej głowie pojawia się myśl: czy wyłączyłem/wyłączyłam żelazko? W jednym momencie robi nam się gorąco, przyspiesza nam tętno i wyobrażamy sobie tragiczne skutki naszego gapiostwa. Jedna myśl, a potrafi zrujnować nam nie tylko dzień, ale również nasz dom.

Jeszcze gorsza jest świadomość tego, że wyjeżdżając na kilkudniowy wypad na narty, zapomnieliśmy zamknąć okno przy drzwiach wejściowych, albo okno na poddaszu. Nasze zapominalstwo może się dla nas źle skończyć – pożarem, zalaniem mieszkania, a nawet włamaniem.

Wyobraźmy sobie inną sytuację. Idziemy sobie ulicą, mijamy kominiarza, w myśl przesądu łapiemy się na szczęście za guzik. Kiedy nasze palce dotykają plastikowego krążka, zaświeca się nam lampka w głowie: zapomniałem o przeglądzie kominiarskim! Brak przeglądu budynku również może być przykry w skutkach, szczególnie dla naszej kieszeni.

Każdemu, komu kiedykolwiek zdarzyło się zapomnieć o czymś ważnym, naprzeciw wychodzi Towarzystwo Ubezpieczeń Generali i jego polisa Generali, z myślą o domu.

Wspomniana polisa zabezpieczy nasz dom przed wszelkim ryzykiem, wywołanym naszym zapominalstwem. Oczywiście jak każde ubezpieczenie, możemy je poszerzyć o polisy dodatkowe np.:

– Ubezpieczenie rzeczy osobistych od rabunku;
– Ochrona przed szkodami wyrządzonymi na elektrycznej hulajnodze/rowerze/segway’u.

I jak każde ubezpieczenie powinniśmy skonsultować z odpowiednią osobą, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym agentem, który odpowie na każde pytanie – również te dotyczące zakresu ubezpieczenia i sum ewentualnej wypłaty odszkodowania.

Współpracujemy

Klient 16
Klient 15
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 17