W XXI wieku już chyba nikt nie wyobraża sobie prowadzenia własnej firmy bez wykorzystania sprzętu elektronicznego. Jeszcze kilkanaście lat temu wszystko musieliśmy załatwiać osobiście. By zrobić przelew wybieraliśmy się do banku, gdzie zazwyczaj czekało nas stanie w kolejce. Pocztę przynosił listonosz, a klienci zostawiali wiadomości na automatycznej sekretarce telefonu stacjonarnego – o ile nasz telefon posiadał taką funkcję. Niektórzy nawet wypisywali rachunki lub faktury na kartkach ze specjalnych bloczków – zazwyczaj dostępnych w sklepie z artykułami biurowymi.

Dzisiaj wszystko jest inne. Do przelania środków pieniężnych wystarczy smartfon i dostęp do Internetu. Zamiast poczty tradycyjnej jest poczta e-mail, a faktury drukujemy używając dedykowanego programu komputerowego i drukarki. To właśnie na sprzęcie elektronicznym przechowujemy większość rzeczy, związanych z prowadzeniem własnej firmy. Typ sprzętu zależy oczywiście od branży, w której działamy. Dlatego właściciele firm często inwestują w profesjonalny sprzęt elektroniczny, który ma być niezawodny.

Niestety nieszczęścia chodzą nie tylko po ludziach, ale również po sprzęcie. Zdarza nam się nieumyślnie go zniszczyć, zalać lub upuścić. Właściciele firm w takiej sytuacji ponoszą podwójne koszty. Pierwszym był sam zakup, drugim naprawa lub ponowny zakup tego samego sprzętu, w przypadku kradzieży lub zagubienia sprzętu np. w podróży.

Dlatego też warto skorzystać z ubezpieczenia dla firm, które nie tylko zabezpieczy siedzibę/placówkę firmy, ale także nasz sprzęt, który niekoniecznie używamy tylko i wyłącznie w murach naszego przedsiębiorstwa.

Polisa Generali Z myślą o firmie to m.in.:

– Mienie ubezpieczone od ognia w każdym miejscu wykonywania zlecenia;
– Przenośny sprzęt elektroniczny ubezpieczony na terenie całego świata;
– Sprzęt elektroniczny ubezpieczony bez limitu wieku;
– Koszty poszukiwania szkody w zakresie umowy ubezpieczenia;
– Automatycznie ubezpieczenie nowych lokalizacji;
– Ubezpieczenie budynków w budowie.

Jeśli chcesz poznać pełen zakres ubezpieczenia oraz możliwości jego poszerzenia lub dostosować polisę do swojej firmy, skontaktuj się z nami, a nasz doradca pomoże Ci wybrać odpowiedni wariant ochrony i zdalnie załatwi wszelkie formalności, jeśli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia.

Współpracujemy

Klient 16
Klient 15
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 17