Mały zakład fryzjerski w Dąbrowie Górniczej, spokojny majowy dzień. Fryzjerka rozmawia ze swoją klientką, która poddawana jest koloryzacji włosów. W pewnej chwili pęka rura pod umywalką. Woda leje się na podłogę, spływa do lokalu poniżej, zalewa dopiero co kupiony płaszcz klientki. Właścicielka zakładu gwałtownie rusza w kierunku głównego zaworu, by zakręcić wodę i zapobiec jeszcze większej tragedii. W pewnej chwili przewraca się na mokrej podłodze, łamiąc sobie nogę. Przyjeżdża pogotowie, zabiera ją do szpitala, a awarię usuwa profesjonalny hydraulik – brzmi jak scenariusz komedii, jednak takie zdarzenia mają miejsce w prawdziwym życiu. W wymienionej, zmyślonej sytuacji, mamy do czynienia z 4 rodzajami szkód – z zakresu ubezpieczenia mienia, OC, NNW i assistance. Podsumowując koszty szkód, które musi ponieść właściciel to:

Zdarzenie losowe (pęknięta rura) – 1 800 zł
OC (zalany sąsiad i zniszczony płaszcz) – 1 600 zł
NNW (złamana noga) – 600 zł
assistance (hydraulik) – 300 zł

Łącznie to 4 300 zł – dla jednych suma “do udźwignięcia”, dla innych znacząca – zwłaszcza, gdy prowadzi się małą firmę. To właśnie przed takimi zdarzeniami i właśnie małych przedsiębiorców chronić ma nowa oferta Towarzystwa Ubezpieczeniowego Warta o nazwie SMARTBIZNES.

SMARTBIZNES dedykowany jest dla firm zajmujących się działalnością biurową, urodą i zdrowiem, gastronomią, produkcją rzemieślniczą, a także firm ze 146 innych branż według PKD.

Celem wspomnianej oferty jest jak najszersza ochrona, którą można łatwo i szybko modyfikować. Dla ułatwienia wprowadzono dedykowane pakiety ubezpieczenia, które łączą ze sobą ubezpieczenie mienia, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) oraz NNW, czyli następstw nieszczęśliwych wypadków.

W większości przedsiębiorcom zależy na zabezpieczeniu swojego mienia. Dlatego SMARTBIZNES to 3 warianty zakresowe i cenowe (podstawowy, modelowy i optymalny), gdzie spośród 3 głównych ryzyk i 10 rozszerzeń klient ma możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia dostosowanego do swoich potrzeb. To również 2 warianty ubezpieczenia OC, a także możliwość zawarcia polisy NNW jako jednego z ryzyk do ubezpieczenia mienia, uzupełnienia OC lub osobnej umowy ubezpieczeniowej – nie zapominając również o szerokiej ofercie assistance.

Nowościami w ofercie SMARTBIZNES są:

– Ubezpieczenie w wariancie ALL RISK;
– Możliwość ubezpieczenia mienia na placu;
– Nowe zawody – szkody wyrządzone pracodawcy przez stażystę, pracowników biurowych, kosmetyczki, i fryzjerki/fryzjerów;
– Szerszy zakres terytorialny odpowiedzialności cywilnej zawodowej: Europa +Kraje Basenu Morza Śródziemnego
i inne.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą SMARTBIZNES od Warty, zadzwoń do nas lub odwiedź jedno z naszych biur w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu lub Będzinie, a przedstawimy Ci pełną ofertę i pomożemy dobrać odpowiedni zakres ubezpieczenia.Współpracujemy

Klient 16
Klient 15
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 17