Zimowa aura nie sprzyja kierowcom. Z lodem lub zalegającym na drodze błotem pośniegowym spotkał się chyba każdy posiadacz auta. Niekontrolowany poślizg nie należy do przyjemnych sytuacji, szczególnie gdy kończy się stłuczką bądź uszkodzeniem auta.

Nawet najnowocześniejsza technologia hamowania oraz zimowe opony nie są w stanie ustrzec nas przed kolizją/wypadkiem, spowodowanymi oblodzeniem jezdni. Każde tego typu zdarzenie drogowe jest nie tylko stresujące dla kierowcy, ale również dla jego pasażerów, dlatego warto być zabezpieczonym na każdą, zimową ewentualność.

Jeśli kończy Ci się ubezpieczenie OC/AC lub planujesz zakupić polisę po raz pierwszy, pod uwagę należy wziąć oferty, które gwarantują najszerszą ochronę – jak w przypadku ubezpieczenia samochodu w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali.

OC w Generali oprócz podstawowej ochrony, oferuje dodatkowo:

– nielimitowane holowanie po wypadku na terenie Polski;
– pojazd zastępczy do 3 dni po wypadku na terenie kraju;
– 25 tys. złotych sumy ubezpieczenia na OC w życiu prywatnym;
– 50 tys. złotych sumy ubezpieczenia w NNW.

Jednak jak wspominaliśmy w jednym z poprzednich artykułów, ubezpieczenie OC gwarantuje zabezpieczenie w przypadku, gdy wypadek/kolizja nastąpiły z winy innego kierowcy, dlatego opłaca się rozważyć zakupienie ubezpieczenia AC (Autocasco), które w Generali zawiera:

– ubezpieczenie fotelika dziecięcego, bez konieczności opłacenia dodatkowej składki;
– świadczenie pojazdu zastępczego poza granicą kraju;
– ochronę pojazdów od następstw wszelkich zdarzeń (All Risk) – w tym również kradzieży motocykla;
– wiele możliwości rozliczenia szkody;
– brak jakichkolwiek udziałów własnych.

Jesteś zainteresowany ofertą Generali? Zadzwoń do nas, a przybliżymy Ci pełny zakres ubezpieczenia i pomożemy Ci zdalnie zakupić (dobraną do Twoich potrzeb) polisę.

Współpracujemy

Klient 16
Klient 15
Klient 13
Klient 12
Klient 10
Klient 9
Klient 7
Klient 6
Klient 5
Klient 4
Klient 3
Klient 2
Klient 1
Klient 17